Nekaj utrinkov pogovora z Pavlom Ruparjem v Slovenski Bistrici 02.2024

Novice

2 Comments

  1. Moram vam povedati, da me vaše društvo (beri Pavle Rupar) ne more zastopati nikjer, ker vam nisem dala nobenega privoljenja. Torej ne govorite, da ste edini, ki zastopate upokojence, ker mene NE ZASTOPATE!! Ker ne DOVOLIM!

    Duška Berločnik Kisovec
    Male Braslovče

    1. Pozdravljena , vas osebno nihče od nas ne zastopa ,to si moramo biti na jasnem ,seveda če razumete! Vi pa sigurno niste oseba katera nam boste govorila kaj in kako naj delamo in koga naj zastopamo ! Jugoslavije in TITEKA ni več ! V kolikor imate psihične probleme s tem ,ali da ste v stresu zaradi vašega razmišljanja , vas prosim da se obrnete na malega genija GOLOBA in njegovo Tinico ! Sem siguren da vam bosta znala pomagati . Srečno pri vaši rehabilitaciji in lep dan , Igor

Komentarji so zaprti