OPOZORILO UPOKOJENCEM, ČLANOM ZDUS

OPOZORILO UPOKOJENCEM, ČLANOM ZDUS!! Kriminal, ki ga izvajajo v vodstvu ZDUS z Zdenko Jan PRESEGA VSE MEJE!!

Upokojenke in upokojenci!! Te dni člani družbe ZDUS in občinskih odborov Društev upokojencev prejemate ANKETE, KI SO PROTI ZAKONITE!! Z njimi zbirajo osebne podatke, podatke o vašem zdravstvenem stanju, vaših internetih, mobilnih za potrebe RTV SLO, vas uvrščajo na prednostne liste evtanazije.. OPOZARJAMO VAS, DA NE IZPOLNJUJETE TEH ANKET, JIH NE POŠILJATE IN JIH PRIJAVITE POLICIJI!!

Društvo “Inštitut 1.oktober” in GLAS UPOKOJENCEV obsojamo zlorabo ljudi in osebnih podatkov v namene protizakonitega zbiranja podatkov in njihovo zlorabo!! HKRATI POZIVAMO VSE, DA ZAPUSTITE ZDUS, KER DELA PROTI UPOKOJENCEM ZGOLJ V KRIMINALNE NAMENE!!

Pavel Rupar, predsednik GLAS UPOKOJENCEV

Novice