Postani član stranke GLAS UPOKOJENCEV

Vaše zaupanje nam veliko pomeni.

Za pridružitev, vas prosimo, da izpolnite in oddate pristopno izjavo. Imate dve možnosti:

A – uporabite spletni obrazec, je zelo enostavno in hitro,

B – pripravili smo tudi obrazec v fizični obliki, ki ga natisnete in izpolnite. Dostavite ga lahko osebno na sedež društva ali pa pošljete po pošti.

Podatki za nakazilo letne članarine:

• Članarina je 15,00 EUR in velja eno leto od datuma vplačila.
  • Nakazilo članarine izvedete na TRR: SI56 6100 0002 8152 075; koda namena: OTHR; namen plačila: ČLANARINA ZA IME in PRIIMEK; referenca prejemnika oz. sklic: 99.
  • Za navodila, kako izpišete ročno UPN obrazec, prosimo sledite tej povezavi ali skenirajte kodo:

V primeru, da imate vprašanje glede nakazila, se lahko obrnete na nas in vam bomo pomagali. Iskrena hvala.

Oddaja pristopne izjave, obrazec A po spletu:

Vloga za članstvo stranke (#17)

Osnovni podatki:

Ostali podatki:

Izjavljam, da so podatki pravilni in resnični. S podpisom potrjujem, da lahko stranka GLAS UPOKOJENCEV uporabi moje podatke v skladu s Splošno uredbo EU o varstvu podatkov, zbira, obdeluje in shranjuje moje osebne podatke, ki so potrebni za vodenje članstva.

Oddaja pristopne izjave, obrazec B v fizični obliki:

Datoteko v pdf obliki shranite v vašo napravo in jo natisnite.