Javno pismo predsedniku ZDUSa Janezu Sušniku

Spoštovani gospod Sušnik, predsednik ZDUS!

Pred dnevi ste v oddaji Odmevi na RTV SLO 1 na koncu domišljavo izjavili, da vaša pokojnina ni 3000 eur pač pa 4000 eur, kar ste po nekaj dneh preklicali češ, da ste to rekli prehitro in v efektu in da to ne drži! Glede na vaš značaj v ta popravek ne verjamem! Ker različne izjave povzročajo pri ljudeh zmedo vas prosim, da ste toliko pošteni in svoj demanti potrdite z javno objavo izpiska pokojnine, ki ste jo dobili decembra! Morda še z januarskim.. Pa seveda dodajte še vaš honorar na ZDUS (predvidevam da več kot 1500 eur!) in še kaj , kar prejmete iz naslova dejavnosti, povezanimi z upokojenci!

Le transparentnost dokaže verodostojnost, če te ni, potem nimamo  kaj iskati v javnem življenju zato prosim, da storite to, kar vas upokojenci pozivajo in dokažite resničnost navedb, ki jih sporočate! V nasprotnem menim, da niste več vredni funkcije, ki so vam jo zaupali člani ZDUS-a. 

S spoštovanjem, za “glas upokojencev” Pavel Rupar 

(brez vsakršnega interesa ,da bi vas nadomestil!)

Novice